Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii medicina muncii
- Număr anunț
- DA22407506
- Autoritate contractantă
- Centrul de Cultura si Arta al Judetului Salaj (CUI 27471271)
- Furnizor / câștigător
- SANPREV SRL (CUI 14471520)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.491 RON
- Valoare atribuită
- 2.491 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 12:07
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.491 RON
din 2.491 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro