Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bandaj gipsat 20 ,Fesi gipsate 10 ,Seringa de unica folosinta de 2 ml ,Fesi / Fasa tifon 10/20

Număr anunț
DA22406744
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674 RON
Valoare atribuită
674 RON
Data publicării
14.02.2019 11:28
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

674 RON

din 674 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.