Ofertă acceptată
Cumpărare directă
mop bbc 250 g; coada mop lemn, marker perm negru, mop bbc 350g, hartie igienica pufina
- Număr anunț
- DA22406109
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 44514100-7 · Manere de unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679,60 RON
- Valoare atribuită
- 679,60 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 10:58
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
679,60 RON
din 679,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro