Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recipient pt. intepatoare-taietoare 1L, Cutie/Cutii/Recipiente carton pentru. colectare/ incinerare
- Număr anunț
- DA22406018
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405 RON
- Valoare atribuită
- 405 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 10:53
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
405 RON
din 405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro