Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antigen Helicobacter pylori + Clostridium Difficile Toxina A+B + Test rapid Infectioase FOB

Număr anunț
DA22405823
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,25 RON
Valoare atribuită
481,25 RON
Data publicării
14.02.2019 10:44
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,25 RON

din 481,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.