Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD intern WD, 3.5, 2TB

Număr anunț
DA22405813
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 (CUI 29144276)
Furnizor / câștigător
EDIGRUP (CUI RO16439011)
Cod CPV
30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397 RON
Valoare atribuită
397 RON
Data publicării
14.02.2019 10:44
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397 RON

din 397 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.