Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace seringa de unica folosinta, diverse marimi,produs de firma Ningbo Greatcare Trading Co. Ltd.
- Număr anunț
- DA22405242
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI RO13642843)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 10:16
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro