Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi de unica folosinta, adulti ST50RLI,copii NM3642OFI, nounascuti NP30RFI- Ceracarta Italia

Număr anunț
DA22405123
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI RO13642843)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.424 RON
Valoare atribuită
8.424 RON
Data publicării
14.02.2019 10:11
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.424 RON

din 8.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.