Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIPETE SEROLOGICE 1 ML, STERILE
- Număr anunț
- DA22404711
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748 RON
- Valoare atribuită
- 748 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 09:53
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
748 RON
din 748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro