Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace duble vacutainer VACUTEST 21G 1 ½ ( 0,80x38mm )
- Număr anunț
- DA22403082
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
- Cod CPV
- 33141322-3 · Ace cu utilizare arteriala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102 RON
- Valoare atribuită
- 102 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 08:13
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102 RON
din 102 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro