Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT ELECTROZI CF ADV1059502

Număr anunț
DA22401275
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI RO19069649)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.547,50 RON
Valoare atribuită
31.547,50 RON
Data publicării
13.02.2019 14:50
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.547,50 RON

din 31.547,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.