Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii centrale termice
- Număr anunț
- DA22399598
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOBA (CUI 17375080)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
- Cod CPV
- 45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.338,77 RON
- Valoare atribuită
- 6.338,77 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 13:23
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.338,77 RON
din 6.338,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro