Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare iluminat public stradal - studiu de fezabilitate

Număr anunț
DA22390665
Autoritate contractantă
COMUNA REMETEA (PRIMARIA COMUNEI REMETEA BIHOR) (CUI 4577223)
Furnizor / câștigător
ENERGOVAT S.R.L. (CUI 25269161)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
12.02.2019 13:29
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.