Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERDELE+ DRAPERII

Număr anunț
DA22401710
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
FEROIDEEA SRL (CUI RO23364183)
Cod CPV
39515100-6 · Perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
13.02.2019 15:14
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.