Ofertă acceptată Cumpărare directă

carne vita fara os

Număr anunț
DA22394011
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
Furnizor / câștigător
DULGHERU SORIN PFA (CUI RO22270471)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,20 RON
Valoare atribuită
550,20 RON
Data publicării
13.02.2019 08:01
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,20 RON

din 550,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.