Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpe de pui refrigerate fără spate

Număr anunț
DA22378691
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575 RON
Valoare atribuită
1.752,75 RON
Data publicării
11.02.2019 11:40
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 07:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.752,75 RON

din 1.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.