Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PROTOCOL SI DIVERSE

Număr anunț
DA22408079
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,46 RON
Valoare atribuită
462,46 RON
Data publicării
14.02.2019 12:39
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,46 RON

din 462,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.