Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Formule lichide pentru prematuri sub 1800 g*90ml-NESTLE PRE NAN STAGE1 * 90ML
- Număr anunț
- DA22402457
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC OBSTETRICA GINECOLOGIE CUZA-VODA (CUI 4701320)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.502,40 RON
- Valoare atribuită
- 18.502,40 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 16:22
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.502,40 RON
din 18.502,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro