Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PATISERIE GRADINITA 11

Număr anunț
DA22398975
Autoritate contractantă
G.P.P. NR.11 (CUI 29077100)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,50 RON
Valoare atribuită
229,50 RON
Data publicării
13.02.2019 12:47
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,50 RON

din 229,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.