Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Foarfeca de operatii STANDARD, varf bont/bont, curba, L18cm;L14.5cm
- Număr anunț
- DA22406264
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,97 RON
- Valoare atribuită
- 245,97 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 11:05
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
245,97 RON
din 245,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro