Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET GRADINA

Număr anunț
DA22405801
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA (CUI 4374652)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,38 RON
Valoare atribuită
205,38 RON
Data publicării
14.02.2019 10:43
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,38 RON

din 205,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.