Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica de calitate PTh+DE+PAC

Număr anunț
DA22401942
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Furnizor / câștigător
LAITOKSET SRL (CUI RO28528660)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.000 RON
Valoare atribuită
58.000 RON
Data publicării
13.02.2019 15:28
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.000 RON

din 58.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.