Ofertă acceptată Cumpărare directă

GW44207 DOZA RAMIF.190X140X70

Număr anunț
DA22401079
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,19 RON
Valoare atribuită
31,19 RON
Data publicării
13.02.2019 14:41
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,19 RON

din 31,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.