Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASETA CHEI TS93 T02732

Număr anunț
DA22408425
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PAZA PRAHOVA (CUI 27295698)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44619100-3 · Casete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,84 RON
Valoare atribuită
179,84 RON
Data publicării
14.02.2019 12:54
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,84 RON

din 179,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.