Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie articole papetarie

Număr anunț
DA22402668
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nicolae Cretulescu Leordeni (CUI 29458961)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,87 RON
Valoare atribuită
458,87 RON
Data publicării
13.02.2019 17:43
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,87 RON

din 458,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.