Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS BLACK NR.304XL N9K08AE ORIGINAL HP DESKJET 2620

Număr anunț
DA22402337
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,42 RON
Valoare atribuită
173,42 RON
Data publicării
13.02.2019 16:02
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,42 RON

din 173,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.