Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tesaturi si articole de mercerie

Număr anunț
DA22402021
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
Y - S TEXTIL IMPEX SRL (CUI RO10656003)
Cod CPV
19210000-1 · Tesaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,20 RON
Valoare atribuită
739,20 RON
Data publicării
13.02.2019 15:34
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,20 RON

din 739,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.