Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie tabla magnetica si accesorii

Număr anunț
DA22401960
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195920-7 · Table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.102 RON
Valoare atribuită
1.102 RON
Data publicării
13.02.2019 15:30
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.102 RON

din 1.102 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.