Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Folie laminare A4 (216x303mm), 125 microni, lucioasa, 100coli/top, Fellowes
- Număr anunț
- DA22400436
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77,46 RON
- Valoare atribuită
- 77,46 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 14:05
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
77,46 RON
din 77,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro