Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE PERIODICA DUSTER

Număr anunț
DA22403858
Autoritate contractantă
Comuna Rasuceni (Primaria Comunei Rasuceni Judetul Giurgiu) (CUI 5026788)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.828,45 RON
Valoare atribuită
1.828,45 RON
Data publicării
14.02.2019 09:12
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.828,45 RON

din 1.828,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.