Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii promovare (TV) evenimente luna decembrie 2018

Număr anunț
DA21904001
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
AD'ERA MULTIMEDIA (CUI RO29984761)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.380 RON
Valoare finală
25.380 RON
Data publicării
29.11.2018 12:16
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.