Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale birotica papetarie
- Număr anunț
- DA22404243
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140,28 RON
- Valoare atribuită
- 140,28 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 09:33
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140,28 RON
din 140,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro