Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou informativ standard PNDL pe suport din tabla colantata cu cadru si stalpi

Număr anunț
DA22405005
Autoritate contractantă
COMUNA UNTENI (CUI 3433858)
Furnizor / câștigător
S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.950 RON
Valoare atribuită
6.950 RON
Data publicării
14.02.2019 10:06
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.950 RON

din 6.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.