Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport dosare pp A4 herlitz
- Număr anunț
- DA22389457
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT AGRIS (CUI 17344157)
- Furnizor / câștigător
- LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
- Cod CPV
- 22853000-4 · Suporturi de dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362,40 RON
- Valoare atribuită
- 362,40 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 12:30
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
362,40 RON
din 362,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro