Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda avertizare cu fir de cupru

Număr anunț
DA22407971
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
TEHNO WORLD SRL (CUI RO15231305)
Cod CPV
44424300-1 · Banda reflectorizanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,60 RON
Valoare atribuită
336,60 RON
Data publicării
14.02.2019 12:34
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,60 RON

din 336,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.