Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelungitor 5 cai 5 m cu protectie suprasarcina, supratensiun, 3xg1.5mmp, Well, EXTS-5S5M-PROT/03-WL

Număr anunț
DA22407576
Autoritate contractantă
Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
390 RON
Data publicării
14.02.2019 12:11
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.