Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA22407049
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,73 RON
Valoare atribuită
48,73 RON
Data publicării
14.02.2019 11:44
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,73 RON

din 48,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.