Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FLOATSWITCH NW16/W-M2 KIT
- Număr anunț
- DA22404594
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
- Furnizor / câștigător
- HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
- Cod CPV
- 42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499 RON
- Valoare atribuită
- 2.499 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 09:49
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.499 RON
din 2.499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro