Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adeziv acrilic

Număr anunț
DA22403693
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
LINOSOL DESIGN S.R.L. (CUI RO29347270)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
828 RON
Valoare atribuită
828 RON
Data publicării
14.02.2019 09:02
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

828 RON

din 828 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.