Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agar Columbia + 5% sange berbec (Columbia Agar + 5% BS), set x 10 placi

Număr anunț
DA22397781
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI RO28399247)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
228,20 RON
Data publicării
13.02.2019 11:44
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,20 RON

din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.