Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize

Număr anunț
DA22396428
Autoritate contractantă
COMUNA NEGRI (CUI 4535740)
Furnizor / câștigător
IDETEC SRL (CUI 15374593)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.900 RON
Valoare atribuită
83.900 RON
Data publicării
13.02.2019 10:38
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.900 RON

din 83.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.