Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Film aerian AVIPHOT AGFA PAN 200 0.24x76m
- Număr anunț
- DA22390924
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI RO15732322)
- Cod CPV
- 24931000-9 · Placi si filme fotografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.596 RON
- Valoare atribuită
- 11.596 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 13:41
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.596 RON
din 11.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro