Acasă · Licitații
· Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memotal 1g/5ml sol.inj*5f*5ml (PIRACETAMUM)-7080 NUMAR DE REFERINTA: 11311
- Număr anunț
- DA22407131
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.160 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 11:49
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.160 RON
din 1.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro