Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pres de interior Silverline 238 Marca Notrax, dimensiuni: 90x150 cm, culoare; Argintiu-albastru
- Număr anunț
- DA22407003
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528,53 RON
- Valoare atribuită
- 528,53 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 11:41
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 17:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
528,53 RON
din 528,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro