Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LACTATE

Număr anunț
DA22406862
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
861,42 RON
Valoare atribuită
861,42 RON
Data publicării
14.02.2019 11:34
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

861,42 RON

din 861,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.