Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse industriale
- Număr anunț
- DA22403553
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
- Furnizor / câștigător
- SC RIVALY CH SRL (CUI RO1767380)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,19 RON
- Valoare atribuită
- 172,19 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 08:53
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
172,19 RON
din 172,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro