Ofertă acceptată Cumpărare directă

AEROTERMA AUTO

Număr anunț
DA22403306
Autoritate contractantă
COMUNA BRADU (CUI 5172600)
Furnizor / câștigător
DANIMAR TEHNO DESIGN SRL (CUI RO23226288)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050,42 RON
Valoare atribuită
1.050,42 RON
Data publicării
14.02.2019 08:34
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050,42 RON

din 1.050,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.