Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE DE SCHIMB VW CRAFTER
- Număr anunț
- DA22399151
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TARA MOTILOR ALBAC (CUI 12848730)
- Furnizor / câștigător
- EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.057,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.057,98 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 12:59
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.057,98 RON
din 1.057,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro