Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie pentru Primaria Bunesti

Număr anunț
DA22409902
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,31 RON
Valoare atribuită
368,31 RON
Data publicării
14.02.2019 14:06
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,31 RON

din 368,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.