Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reîncărcare cartuşe toner conform Anunt ADV1061747
- Număr anunț
- DA22408393
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 920 RON
- Valoare atribuită
- 920 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 12:53
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
920 RON
din 920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro